Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Szybsze ładowanie map - co zrobić ?


piotras8845

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, cześć witajcie :)

Chciałbym aby moje mapy w Battlefield 3 ładowały się trochę szybciej, bo teraz mapa ładuje mi się od 35s do 50s.

Mogę zainwestować max około 100zł w jakiś podzespół. Zastanawiałem się nad ramem. Obecnie mam 4GB myśliscie, że do 8GB by to coś zmieniło ?

 

Podam jeszcze dla pewności moją specyfikę sprzetową komputera :)

System Operacyjny:

 

System Operacyjny

MS Windows 7 Ultimate 64-bit

CPU

AMD Phenom II X4 965

Technologia Deneb 45nm

RAM

4,00 GB 2-Kanałowy DDR3

536MHz (7-7-7-16)

Płyta Główna

Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-990XA-UD3 (Socket M2)

Grafika

SyncMaster (1680x1050@60Hz)

1024MBGeForce GTS 450 (Gigabyte)

Dyski twarde

977GB Western Digital WDC WD10EZRX-00A8LB0 ATA Device (SATA)

 

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano

ja osobiście uważam że to raczej wina prędkości internetu.

ja mam podobne specyfikacje kompa do kolegi z którym gram tylko że ja mam szybszy internet i kiedy mu się ładuje to ja już gram, więc sądzę że to wina netu :)

a tak btw: możesz dokupić ram to nigdy nie zaszkodzi :)

Opublikowano

To co UP + dodam że mapki z B2K ładują się szybciej oraz mapki w które już graliśmy ostatnio też ładują się szybciej (ja widzę różnicę czasami z 15 s. do 3 s.)

Opublikowano

Jak ma wolny dysk to mu nic nie da defrag. Jeśli chcesz żeby mapy szybko się ładowały to kup dysk SSD i tam zainstaluj BF3

Opublikowano

internet zależy tylko od tego, jak szybko polączymy sie z serwerem oraz także odbiera dane na temat zniszczeń obiektów jak i innych graczy itp.

 

dysk SSD byłby dobrym rozwiazaniem, jednak to wykracza ponad cene. Karta gtaficzna. Jej zmiana za wiele by nie dała. Jedynie zmiana lub dokupienie lepszego dysku.

Jeśli chodzi o dokupienie to najlepiej SSD 64GB ale to byś musial dozbierac.

Wymiana - sprzedaz tego, dolożenie tych 100zl i kupno lepszego. Jednak nie bedzie takiego efektu jak z ssd.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...